Bli med på sommerens vakreste fjell- og kunstopplevelse!
Lørdag 25. juli invitere Kunstsveiven til en helt spesiell dagstur rundt Gaustatoppen – en rute mange vil kjenne igjen og som mange har savnet. Nå får du muligheten til å oppleve den på nytt, i godt selskap og med ekstra magi på kjøpet.
Turen ledes av Bjørg Thorhallsdottir, kunstner, forfatter og en av landets mest inspirerende formidlere. Underveis blir det tid til både gode samtaler, et forfriskende bad og rømmegrøt servert av Marit på Selstali – et høydepunkt i seg selv.
Kvelden rundes av i Rjukan Baptistkirke med et varmt og stemningsfullt arrangement fylt med kunst, kunsthåndverk, deilig mat og nærvær av kunstnerne bak utstillingen. En dag som gir både ro, energi og minner som varer.
️ Pris
Ordinær pris: 1490 kr
Påmelding
E‑post: kunstsveiven@gmail.com Betaling: Vipps 91810586 (Anneth Nielsen) Oppmøte Baptistkirken kl. 09.30 – bussavgang 10.00.
Meld deg på – dette blir en opplevelse du tar med deg lenge.
